O nás

O nás

Sme dynamicky sa rozvíjajúca stavebná firma orientovaná na profesionálne a dlhodobé uspokojovanie potrieb zákazníka.

Tým, že vytvárame priestor, v ktorom budú ľudia žiť a v ktorom sa chcú cítiť čo najpríjemnejšie v horizonte niekoľkých rokov, pristupujeme k práci a k zákazníkom individuálne a zodpovedne. Staviame hlavne na budovaní dobrého mena tak, aby sme sa v oblasti stavieb a rekonštrukcií stali Vašim partnerom natrvalo. Dosahujeme to na základe cieľavedomej orientácie na nasledovné vlastnosti, ktoré odzrkadľujú našu prácu:

Poskytujeme komplexné služby, aby sme zabezpečili všetko na kľúč a z prvej ruky, nemusíte tak volať viacero firiem, ktorí sa pri vzniku problému vyhovárajú jeden na druhého.

Základom našej práce je kvalita, a to po stránke nielen technologickej, ale aj estetickej.

Prácu realizujeme čo najrýchlejšie, avšak v rámci dodržania technologických postupov a maximálnej kvality.

Prácu realizujeme čo najrýchlejšie, avšak v rámci dodržania technologických postupov a maximálnej kvality.

Kladieme dôraz na detaily, ako aj na celkový dojem.

Kladieme dôraz na detaily, ako aj na celkový dojem.

Na všetky práce poskytujeme záruku v zmysle stavebného zákona.

Na čom sa dohodneme, to aj dodržíme, zákazníka oboznamujeme so všetkými variantami riešenia, v prípadne vzniku problémov hľadáme pre zákazníka najlepší pomer ceny a kvality.

Vieme, že nikto nie je dokonalý, a preto pracujeme na tom, aby sa naše služby stále zlepšovali, uvítame klientove návrhy, pripomienky.

Prečo my

je realizovať predstavy a plne uspokojiť nároky prestavby našich zákazníkov. Využitím skúseností našich kvalifikovaných pracovníkov pri realizácii, spolu s najmodernejšími pracovnými postupmi a technológiou vieme poskytnúť tú najvyššiu kvalitu prác v čo najkratšom možnom čase.

je že sa nešpecializujeme len na jedno remeslo – profesiu, ale vykonávame širokú škálu stavených profesií, disponujeme bohatým technickým vybavením, profi náradím a viac než desaťročnými skúsenosťami a praxou v stavebníctve.

je perfektne odvedená práca, profesionálne služby, príjemná komunikácia a spoľahlivosť, ktorej výsledkom je spokojný zákazník. Komplexné poradenstvo ohľadne stavby či výber vhodných stavebných materiálov je samozrejmosťou.